top of page

Amanita na Wigilię


Zbliżają się święta. Na wielu choinkach zgodnie z tradycją, którą przemyciły nasze babcie i prababcie zawisną muchomorki, nie tylko w postaci bombek, ale też te prawdziwe kojarzone ze świętami jak żaden inny grzyb.

Koniec roku to także czas podsumowań i snucia planów na przyszły rok.


Przed końcem roku przygotowaliśmy więc dla Was parę propozycji wspólnego celebrowania życia i odkrywania leczniczego potencjału pola.


Podróż do kresu nocy

Mam dla Ciebie propozycje trzymiesięcznej przygody. Chciałbym zabrać Cię w podróż po Szamańskim Kole Medycyny, pod opieką zwierząt mocy, wpisanych w to koło - węża, jaguara, kolibra i orła.

12 tygodni. 12 szamańskich podróży, które będziesz dostawać co tydzień, aby wspomóc działanie Amanity Muscarii, ukierunkować proces samoleczenia i zrobić na wiosnę gruntowny remont swojej energetycznej i duchowej natury. oraz 6 instruktażowych filmów wprowadzających w tę starożytną praktykę transformacyjną.

Jeśli zainteresował cię temat Szamańskiej podróży w polu, które będę trzymał także dla Ciebie przez trzy miesiące od 21 grudnia do 21 marca , kliknij w zdjęcie.


Pojawiły się już terminy wiosennych Ceremonii Somy.

Podczas każdej ceremonii pracujemy z silną, dającą duże, piękne doświadczenie medycyną, którą nazywamy SOMA.


Soma to mieszanka kilku roślin i grzybów z których główne to Ruta Syryjska lub Passiflora, sklerocja i Amanita Muscaria.


Styczeń:

6-8. 01 Lutowiska/Bieszczady

Warsztaty Medycyny Źródeł z Ceremonią Somy - Vision Quest

Tym razem spotykamy się w przepięknym miejscu, w samym środku najdzikszych z polskich gór, w Bieszczadach.

Rozpoczniemy rok 2023 od ekskluzywnych warsztatów, gdzie pod opieką szamańskiego koła medycyny będziemy odpinać traumy rodowe, leczyć nasze relacje i przywracać komunikacje ze wszystkim co jest. Rozpoczynamy 06.01 w święto Trzech Króli, (dawniej Trzech Bogiń -bardzo ważne dla Słowian święto zamykające okres Szczodrych Godów).

Vision Quest to forma odosobnienia podczas którego zawiązując pole uczymy się i uzdrawiamy spotykając z potężnymi nauczycielskimi roślinami i grzybami.

Vision Quest to:

-podróże do szamańskich światów przy bębnie

-praca w kręgu

-odzyskiwanie zwierzęcia mocy

-oddychanie holotropowego

-Munay Ki

-Ceremonia Somy

Rozpoczynamy w piątek o 14.00 kończymy w niedzielę o 14.00

900zł.

W cenie ceremonia, warsztaty, pełna suplementacja, noclegi. Na miejscu możliwość wykupienia posiłków. Ilość miejsc mocno ograniczona. Pracujemy w małych max 12 osobowych grupach.


Luty:

4-5.02 Kraków

Warsztaty Medycyny Źródeł z Ceremonią Somy.

Zaczynamy w sobotę o 19.00 kończymy w niedzielę o 12.00 Warsztaty odbywają się w centrum Krakowa w przytulnym, pięknym miejscu. Ceremonia trwa całą noc.

600zł

W cenie warsztaty, ceremonia, pełna suplementacja. Pracujemy w małych max 12 osobowych grupach.


Marzec:

4-5.03 Kraków

Warsztaty Medycyny Źródeł z Ceremonią Somy.

Zaczynamy w sobotę o 19.00 kończymy w niedzielę o 12.00 Warsztaty odbywają się w centrum Krakowa w przytulnym, pięknym miejscu. Ceremonia trwa całą noc.

600zł

W cenie warsztaty, ceremonia, pełna suplementacja. Pracujemy w małych max 12 osobowych grupach.24-25.03 Stefanów k. Spały Warsztaty Medycyny Źródeł z Ceremonią Somy.

Ceremonie w starym młynie w Stefanowie to wspaniałe przeżycie. Malownicza okolica, cisza, natura i wspaniała energia miejsca. Tymi ceremoniami otwieramy sezon w Stefanowie, gdzie rozłożyliśmy się z naszymi Tipi, a latem spotykamy w ramach Wioski Doświadczania i Kreacji Shantaram. Zaczynamy w piątek o 19.00 kończymy w sobotę o 12.00

600zł

W cenie warsztaty, ceremonia, pełna suplementacja, możliwość skorzystania z pokoju(mamy do dyspozycji trzy pokoje. Pracujemy w małych max 12 osobowych grupach.


25-26.03 Stefanów k. Spały Warsztaty Medycyny Źródeł z Ceremonią Somy.

Ceremonie w starym młynie w Stefanowie to wspaniałe przeżycie. Malownicza okolica, cisza, natura i wspaniała energia miejsca. Tymi ceremoniami otwieramy sezon w Stefanowie, gdzie rozłożyliśmy się z naszymi Tipi, a latem spotykamy w ramach Wioski Doświadczania i Kreacji Shantaram. Zaczynamy w sobotę o 19.00 kończymy w niedzielę o 12.00

600zł

W cenie warsztaty, ceremonia, pełna suplementacja, możliwość skorzystania z pokoju(mamy do dyspozycji trzy pokoje). Pracujemy w małych max 12 osobowych grupach.


Warunkiem zarezerwowania miejsca jest wpłacenie zaliczki 200 zł na konto.

Inspiracja OdDech Adam Łoniewski

92 2910 0006 0000 0000 0268 5914

tytułem Warsztaty MZ(termin).

i przesłanie informacji o rezerwacji na adres mailowy: inspiracjaoddech@gmail.com

Dziękuję. To usprawni logistykę.

Po otrzymaniu zaliczki przesyłam materiały dotyczące przygotowania się, dojazdu i szczegółów dotyczących ceremonii.Jeśli chcesz się zaopatrzyć się w materiały botaniczne do pracy badawczej nad Amanitą Muscarią, zapraszam do naszego sklepu.

680 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page