top of page

Czas na Twój ruch.

Zaktualizowano: 1 paź 2022


Czas na wybór. Czas na Twój ruch. Czas na odrodzenie.


Czuję całym sobą, że jesteśmy u progu czegoś ważnego, co nadejdzie z mocą jeszcze w tym roku.


Odważne energie, potężne siły i zewnętrzne zmiany, na które trzeba się przygotować.Wszyscy czujemy się trochę niepewnie. Trochę zdestabilizowani.

Ta destabilizacja prowadzi Nas jednak do jasności i przejrzystości.

Stajemy się gotowi, aby stawić czoła każdej bitwie, niepokojowi lub podkręconej piłce, która się pojawi.

Przerabiamy ważną lekcję. Uczymy się witać te cykle tarcia i presji, bez zbędnego oporu, ponieważ dają ogromną jasność co do tego, jak powinniśmy kierować i gospodarować energią.


Kiedy narastają wymagania, obostrzenia, wyzwania, pretensje i różne formy światowego ogłupiania, zaczynamy rozpoznawać, czego pragnie nasze ciało, umysł i dusza w tym ludzkim doświadczeniu.


Co jest istotne. Co wieczne. Co może, a nawet powinno odejść.

Wszystko czego do tej pory unikaliśmy, wszystko co opóźniamy, odrzucamy lub ignorujemy. Wszystko czego się obawiamy, pojawi się w naszym polu.

W okresach przytłoczenia, presji, rozczarowania, zagubienia, wypalenia, wszystko co nie działa, staje się niezwykle widoczne. Nadchodzi czas w którym możemy przetransformować wszystko to, przed czym do tej pory uciekaliśmy.


„Życie da ci to, co najbardziej pomoże Ci w ewolucji twojej świadomości. Szanuj każde doświadczenie. Skąd wiesz, że to jest doświadczenie, którego potrzebujesz? Ponieważ jest to doświadczenie, które masz w tej chwili.” Eckhart Tolle


Nadchodzą dni godności, serca i ducha. Ból, cierpienie, lęk i poczucie winy, nie mają już nad Nami mocy, o ile wybieramy konsekwentnie drogę światła i wolności.


Wybieramy moc, w miejsce siły.

Wybieramy zaufanie.

Wybieramy rozwój.

Wybieramy miłość.

Wybieramy ODRODZENIE.

Każdego dnia jest we mnie wdzięczność za presję, wyzwania i tarcia, które na Mnie spadają. Widzę, że bez tego prawdopodobnie nie zdałbym sobie sprawy z tego, kim jestem i nie byłbym w stanie wcielać tej wiedzy w życie.


Moja dusza pociąga mnie do odpowiedzialności, uważności, wytężonej pracy nad sobą i odciąga mnie od samozadowolenia lub zadowalania się czymś pustym, powierzchownym i nieprawdziwym.


Przywracamy życie do życia.

Ożywiamy ducha w materii.

Twój ruch.


Mam dla Ciebie kilka propozycji zdynamizowania procesu wzrastania i przygotowania się do jesieni. Może zwrócisz uwagę na coś o czym do tej pory nie myślałeś zbyt często. Zrozumiesz i pokochasz wodę.

W tej krótkiej serii będę cię prowadził w stronę odkrycia jej alchemii.Może zainteresuje Cię temat detoksykacji organizmu i dasz mu odetchnąć, decydując się na krótki, skompensowany post lub głodówkę?Jeśli zaś chcesz wybrać się na poważniejszą przygodę z samym sobą i swoim Ciałem Śniącym zapraszam cię do udziału w 30-dniowym kursie, który przygotowałem w oparciu o zdobycze Psychologii Procesu Arnolda Mindella i własne doświadczenia pracy z Ciałem Śniącym. Intensywny, pełen praktycznych ćwiczeń trening.


Zapoznaj się także z ofertą jesiennych warsztatów i ceremonii w Shantaram.

Może Coś Cię zawoła.


Do zobaczenia na szlaku

Adam


241 wyświetleń0 komentarzy

Comments


bottom of page