top of page

Już za parę dni...za dni parę.Już za parę dni stratujemy z naszym Świętem Życia

Świętem Inspiracji OdDech - Shantaram.

10.07.2024 o godzinie 12:00 rozpoczynamy działania w ramach Wioski Doświadczania i Kreacji 2024.

Na ten rok przygotowaliśmy dla Ciebie moc atrakcji, warsztatów, koncertów i ceremonii, tak abyś mógł przejść przez Shantaram -


Zupełnie swoją ścieżką, odnajdując to - co rezonuje z Tobą najbardziej..

Ponad 20 wydarzeń każdego dnia. Koncerty, spektakle teatralne, happeningi, panele dyskusyjne, spotkania, joga, gimnastyka słowiańska, sesje oddechowe, warsztaty artystyczne, podróże szamańskie, wiedza zielarska, Amanita. Topowe zespoły folkowe i znakomici DJ-e. Noce pod gwiazdami i wędrówki po bezbrzeżnych, otaczających Stefanów lasach. Niech będzie jak chcesz i jak sobie wymarzysz. Poczuj się reżyserem swojego doświadczenia.

Tu pełny godzinowy program Shantaram z podziałem na lokalizacje.
Zastanawiasz się czy to miejsce dobre dla dzieci?

Mamy aż cztery niezależnie działające Strefy dla dzieci, w tym jedną w której w warsztatach i zabawach uczestniczyć mogą również rodzice.

Kreuj uśmiech. Klub Młodego Odkrywcy, Dla Pociechy, Wioska pszczół.


Będą z nami świetne kolektywy jak High Vibe Tribe czy Kreuj Uśmiech. Będą świetne kapele Wadada, Surtarang, Furda, Kruh, Drzewo, Mandorla, Jacob,s Sanctuary, Roberto DeLira i inni.

Będą zacni DJ-e: DJ MoonDeck, Me_how, Phao Sanato, DJ Mi.ON, Kwiat Cebuli. Będą u nas słowianie, indianie i bajkowe stwory z różnych światów;)))

Będą pszczoły, grzyby i zioła.


Będą piękni ludzie.

Będzie energia.

Będzie moc szacunku i wolności.

Nie może zabraknąć Ciebie


Poczytaj o artystach na Shantaram


Nie lubisz festiwali, bo kojarzą ci się z tłumami, komercją i ciągłą głośną muzyką? Wspaniale trafiłeś. Shantaram to nie więcej niż 500 osób. Taki mamy limit. Na dość dużym terenie czujemy się razem, ale zawsze kiedy chcemy pobyć w ciszy - sami -mamy taką możliwość.

Gromadzą nas podobne wartości i ciekawość życia, ale Shantaram jest miejscem bardzo otwartym światopoglądowo. Jest miejscem InspiRacji a nie Racji.


Na Shantaram spędzamy czas bez alkoholu i innych narkotyków...a i tak bawimy się BOSKO:)))
Obejrzyj film z zeszłorocznej edycji.Jeśli nie możesz na pełne pięć dni, przyjedź na weekend. Zatrzymaj się na chwilę i pobądź dla Siebie. Przywróć sobie Obecność, bo Obecność Leczy.

Dlaczego warto kupić bilet wcześniej?

-jest tańszy. Niewiele ale zawsze.

-kupując bilet dostajesz link do grupy Shantaram 2024 na Telegramie i możesz np umówić się na dojazd, powrót lub dopytać o wszystko

-masz dostęp do wydarzeń tylko dla uczestników

-ułatwiasz nam życie;))) bo możemy z większą precyzją przewidzieć ile osób będzie.


Do zobaczenia "w realu"
Comments


bottom of page