top of page

Kurs Microdosing AM. Nowe materiały i Live


Witajcie pięknie wszyscy kursowicze.

Parę informacji.

Tak jak pisałem nasz kurs się nie kończy jeszcze. Będziecie tą drogą dostawać ode mnie jeszcze trochę materiałów i informacji.

Na początek chciałbym wszystkich przeprosić za drobne niedogodności techniczne. Nie jestem komputerowym prymusem. Organizuję całą platformę i zarządzanie nią sam i trochę nie przewidziałem takiego zainteresowania kursem. Staram się wszystkie problemy rozwiązywać w miarę na bieżąco, ale wciąż zaskakują mnie niektóre funkcje, albo raczej dysfunkcje;) platformy z której korzystam.


Dziś dostaniecie jeszcze link do filmu który nagrywam dla Was z odpowiedziami na wszystkie pytania, które pojawiły się podczas kursu (ściśle ujmując albo dziś, albo najpóźniej jutro rano, bo pytań jest sporo.


Webinar muszę jednak przełożyć na inny dzień. Wybrałem YT, ale tam jak się okazało muszę czekać 24h na weryfikację i nie ogarnę tego do wieczora. W czwartek więc o 20.00 zrobię dla Was Live a mam jeszcze parę tematów, które chciałbym poruszyć. Dziś zaś, najpóźniej jutro rano dostaniecie dodatkowy materiał filmowy w którym odpowiadam, na dużo waszych bardzo ciekawych pytań.


Po naszym czwartkowym spotkaniu dostaniecie również dostęp do wszystkich materiałów z kursu do ściągnięcia bezpośrednio z serwera, jeśli by ktoś chciał, a wiem, że się dopytujecie.Pozdrawiam wszystkich serdecznie Adam

328 wyświetleń1 komentarz

1 Comment


Paweł Siemiński
Paweł Siemiński
Oct 11, 2022

Adam, jak to bywa, we czwartek to JA nie będę mógł uczestniczyć w Live. Będziemy mieli dostęp do niego z możliwością obejrzenia go później oraz zadania ewentualnych pytań?

Pzdr.

P.

Like
bottom of page