top of page

Lila - starożytna gra w życie 

Lila to nie tylko bardzo starożytna gra planszowa składająca się z planszy o 72 polach. Lila to w istocie ceremonialna gra w życie. Wchodząc w przestrzeń Ceremonii wchodzimy w przestrzeń gry. Ludzkiej gry w której wszystko czego doświadczamy znaczy i mówi do Nas. W przestrzeni ceremonii zawiązując krąg, łączymy się ze świadomością Pola, które uzdrawia nas, napomina i kieruje energię do chorujących, zastałych miejsc. Krąg który zawiązujemy na początku każdej Ceremonii, wyznacza granice naszej Świętej Przestrzeni, w której odbywać się będzie podróż i spotkanie z naszym Śniącym Ciałem.

Struktura ceremonii, która kontaktuje się z naszą duszą i pamięcią archetypiczną to zasady tej gry, dzięki którym czujemy się bezpiecznie, badając czym jest "publiczna samotność", czyli bycie wobec innych, ale pozostając w doskonałej komunikacji z samym sobą. Przyjeżdżając na ceremonię wychodzimy na pustynię. Zataczamy wokół siebie krąg, a każdy krąg nachodzi na siebie tworząc strukturę Kwiatu Życia.


Wchodząc w przestrzeń ceremonii pracujemy nie tylko z duchami roślin. Pracujemy z informacją, energią i w obrębie świętej geometrii, doznając głębokich wglądów, dotyczących tego, jak bardzo i jak głęboko, jesteśmy ze sobą połączeni. Na chwilę odzyskujemy pamięć tego, że "Jesteśmy Jednym".


 64 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page