top of page

Homo Luminous

Zaktualizowano: 15 mar 2022Proroctwa starożytnych Ameryk mówią o

okresie wielkiej transformacji i

przepowiadają pojawienie się na

planecie nowego człowieka – ludzi

mądrości i mocy, którzy żyją wolni od

strachu i trwają w swojej wiecznej

naturze, Homo Luminous.

Wszystkie znaki na niebie i ziemi mówią Nam, że ten czas właśnie nadchodzi. Pośród różnego rodzaju energetycznych zawirowań. Newsów, mediów i zakrojonych na szeroką skalę akcji inżynierii społecznej, które wdzierają się bezkompromisowo w naszą przestrzeń energetyczną i zastawiają na Nas wibracyjną pułapkę, nadchodzi czas spojrzenia życzliwiej w stronę prastarych, szamańskich praktyk, pozwalających nam głębiej skomunikować się ze sobą i ze "wszystkim co jest".


Potrzebujemy narzędzi, które pozwolą Nam utrzymać się w naszej Sakralnej Przestrzeni. Zachować integralność i nienaruszalność pola serca. Dlatego właśnie przez ostatnie lata

tak wzrasta zainteresowanie praktykami szamańskimi. Narzędziami i metodami, które od prawie 40 000 lat służyły człowiekowi w jego podróży do "źródła".


Nie trzeba być szamanem, aby praktykować szamanizm. Wystarczy uważnie z miłością, czułością i życzliwością rozejrzeć się wokół siebie. Zrozumieć i poczuć, że jesteśmy cząstką większej całości. Zespołem naczyń połączonych. Skierować swoją uwagę ku matce ziemi i poczuć, jak wielkie wsparcie otrzymujemy od niej w każdym momencie naszego życia.

Zasłuchać się w oddech. Wpuścić go do wszystkich bolących miejsc. Wybaczyć i nie dać się zabrać nienawiści.


dr Antonio Villoldo antropolog medyczny i neurolog. Po trzydziestu latach badań i pracy wśród szamanów z plemienia Q'ero opracował i przystosował do zachodniej wrażliwości, fascynującą metodę naprawiania naszych ciał świetlistych nazywając ją Munay Ki co znaczy Energia wszechogarniającej miłości.

Munay Ki to energetyczne transmisje, które leczą rany przeszłości – karmiczne i genetyczne

programy, oraz przekonania, które odziedziczyliście. Ponownie informują twoje DNA, umożliwiając

ci wyhodowanie nowego ciała, które starzeje się, leczy i umiera inaczej.


"Munay-Ki jest twoim zaproszeniem do marzenia o zupełnie nowym świecie." – dr Alberto Villoldo


Podczas Ceremonii Somy korzystam z tej starożytnej wiedzy, aby podnieść efektywność procesu uzdrawiania i naprawiania "ciała świetlistego". Połączenie Amanity Muscarii i rdzennej, starożytnej medycyny energo-informacyjnej może być szansą i poważnym krokiem w stronę odkrycia swojego potencjału. Odkrycia w sobie 'królewskiego powołania" , odnalezienia jasnej klarownej, zapisanej w naszym sercu ścieżki rozwoju. Ścieżki serca. Drogi miłości.


Zapraszam Ciebie do wzięcia udziału w Warsztatach Medycyny Źródeł. Zapraszam do wyjścia na pustynię, zatrzymania się na chwilę i oddania się w opiekuńcze ręce matki.

Więcej o Warsztatach Medycyny Źródeł i Ceremonii Somy dowiesz się tutaj


Zapraszam również do śledzenia mojego bloga, na którym co dzień zamieszczam inspirujące myśli, ćwiczenia, refleksje. Jesteśmy dziećmi światła i tylko w światło musimy się dziś zapatrzeć. Najciemniej jest przed świtem, ale świt już bliski. Odkryj w sobie wojownika światła. Stawaj się z każdym dniem Homo Luminous.

Dziękuję, że mnie wysłuchałeś. Jeśli nie chcesz dostawać maili od InspiracjaOdDech kliknij na dole strony link anuluj subskrypcję. Dużo siły i światła w tym dziwnym czasie CI życzę, łącząc się nieustannie w wielkim pulsującym polu z każdym, kto chce podróżować w stronę światła.

Adam

164 wyświetlenia1 komentarz

1 Comment


Kora
Kora
Mar 31, 2022

Słucham dr Alberto codziennie, to taka moja codzienna jedna z praktyk szamanskich, Ciebie kochany Adamie tez uwielbiam słuchac, tego poetyckiego jezyka połaczonego z mistycyzmem.

Like
bottom of page