top of page

Jesień pełna Inspiracji


Wielkimi krokami zbliża się jesień. Amanita nieśmiało pokazuje się tu i ówdzie. Na poważniejszy wysyp mamy jeszcze czas;).

Jesień to świetny czas, żeby zrobić trochę porządków w sercu i głowie. Mamy dla Was trochę różnych propozycji, które pomogą Nam wszystkim wzrastać, budzić się, zdobywać nowe kompetencje, rozładowywać lęki i stłumienia...krótko mówiąc, pomogą stawać się lepszymi, mądrzejszymi i pełniejszymi. Kliknij czytaj dalej, i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy tej jesieni.


Inspiracja OdDech od kwietnia 2023 działa już stacjonarnie. Mamy swoje piękne miejsce w Zduńskiej Woli i nie zawahamy się go używać;)


Zakończyliśmy sezon (bo my jak w szkole sezon liczymy od września do końca sierpnia;) pełni energii, pomysłówi i wiary, (potwierdzonej wspaniałym feedbackiem, który od Was dostajemy), że to co robimy ma sens i wydaja dobre owoce.


Wszyscy chcemy rosnąć, i wykonywać kolejne kroki na Naszej Szamańskiej Ścieżce.

Dla tych, którzy chcieli by trochę mocniej i głębiej w tym roku popracować, przygotowaliśmy cykl spotkań/warsztatów pod hasłem "Duchowość naturalna - wiele twarzy jedno serce".


Podczas tych cyklicznych comiesięcznych warsztatów spotkamy się z mentorami, szamanami, trenerami i nietuzinkowymi ludźmi, którzy dzielić się będą praktyczną wiedzą, doświadczeniem, warsztatem i mądrością.


W tym roku warsztaty poprowadzą dla Nas:

Robert Rient, Gniewomir Skrzysiński, Włodzimierz Osiński, Elżbieta Gorzka-Kmieć, Adam Łoniewski.Robert Rient – dziennikarz, pisarz, pedagog, tancerz i szaman. Prowadzi Kursy Podstaw

Praktyki Szamanizmu dla początkujących i zaawansowanych, warsztaty odzyskiwania

utraconej części siebie, Szkołę Szamanizmu, ceremonie i konsultacje indywidualne. Autor

książek „Wizje roślin, czyli pięćdziesiąt roślin leczniczych i jeden grzyb”, „Przebłysk.

Dookoła świata – dookoła siebie”, „Duchy Jeremiego”, „Świadek”, „Chodziło o miłość”.

Współpracuje z magazynem „Sens”. Ukończył studia w zakresie pedagogiki zdrowia na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Studium Umiejętności Pracy z Grupą,

Program Edukacji Psychologicznej w Zakresie Psychoterapii, Psychoedukacji i Rozwoju Osobistego w Krakowie, szkolenie z podstaw Analizy Transakcyjnej oraz szereg innych szkoleń ipraktyk z zakresu rozwoju osobistego, terapii, niedualności, duchowości, medytacji, pracy z roślinami oraz pracy z ludźmi. Więcej na www.robertrient.pl


JA W UZDRAWIAJĄCYM KRĘGU – warsztat podstawowej praktyki szamańskiej

28-29.10.2023 Zduńska Wola


KOD (W01)


Warsztat Roberta to głębokie zanurzenie w dwa filary szamańskiej praktyki, czyli miłość i dyscyplinę. Podczas wspólnej podróży szamańskiej nauczymy się konstruować

uzdrawiający, ośmioramienny krąg.

Każda z osób biorących udział pracuje ze swoją intencję przy wsparciu prowadzącego oraz opiekuńczych duchów.

Podstawą praktyki szamanizmu jest odpowiednio przygotowana przestrzeń – zarówno ta

wewnętrzna jak i zewnętrzna. Celem warsztatu jest zdobycie umiejętności samodzielnego

konstruowania kręgu i tworzenia ceremonii, czyli miejsca do spotkania z opiekuńczymi duchami.

Prośba do osób biorących udział o zabranie ze sobą pięciu żywiołów (ogień, woda, wiatr, ziemia,

kamień) lub ich symboli po wcześniejszym uzyskaniu od żywiołów pozwolenia oraz innych

żywych i zdrowych artefaktów, symboli, przedmiotów do postawienia wokół siebie na ośmiu

stronach świata.

Podczas warsztatów planujemy cztery ceremonie: otwarcia, zamknięcia, dwie ceremonie ITO (Intuicyjny Taniec Opowieści), oraz czas na pracę z intencją dla osób z plemienia (również w formie ceremonialnej). Będzie to czas na bycie poza słowami i zanurzenia się w ciszę..

Wymiana - 854 PLN


 

Adam Łoniewski

Praktyki szamańskiej uczył się u Alberta Villoldo (Four Winds Shamanic Healing and Energy Medicine), kończąc certyfikowane szkolenia w zakresie: Medycyny Energetycznej, Medycyny Jednego Ducha, Podróży Szamańskiej i technik Soul Retrival, czyli Odzyskiwania Duszy.

Ma za sobą pełne szkolenie w zakresie praktyki Munay Ki pod okiem Sharon Ramel, oraz doświadczenie ceremonialne, które zdobywał praktykując u Takary Emmerson szamanki i curandeiry pracującej z Ayahuascą. Obecnie uczy się u Arvick Baghramiam, szamanki będącej uczennicą i kontynuatorką szkoły Michaela Harnera.

Wciąż poszerza swoją wiedzę z zakresu oddychania holotropowego i psychologii procesu, zgodnie z przekazem i naukami Arnolda Mindela

Od ponad pięciu lat zajmuje się odkrywaniem i propagowaniem wiedzy związanej z terapeutycznym potencjałem Amanity Muscarii, prowadząc kanał Inspiracja OdDech, organizując w całej Polsce szkolenia, wykłady i ceremonie, podczas których bada możliwości wykorzystania Amanity Muskarii, jako enteogenu wspomagającego odbycie podróży szamańskiej i osiągnięcie stanu, zwanego w tradycji “Szamańskim Stanem Świadomości”.


Munay Ki. Rytuały Indian Q'ero

18-19.11.2023 Zduńska Wola


KOD(W02)


Na tym praktycznym 20-godzinnym warsztatcie nauczymy się pracować z potężnymi rytuałami Indian Q'ero. Bedzie to podróż w stronę odzyskania swojej własnej mocy. Poznamy wszystkie elementy i zasady budowania "przestrzeni medycznej", współpracy z kierunkami świata i siedmioma podstawowymi archetypami. Celem warsztatu będzie wejście w potężną inicjację i pracę z rytuałami Munay Ki.

Słowo „Munay” znaczy „kocham cię” w języku keczua, „Ki” – jest japońskim określeniem energii, pełną nazwę można przetłumaczyć jako „energia miłości” . Pod nazwą Munay-Ki kryje się dziewięć transformujących rytuałów, które przekazywanie są na drodze inicjacji, w sposób zbliżony do rytuałów Reiki. Przepowiednie Starożytnych mówią o obecnym czasie jako epoce wielkiej transformacji, czasie, w którym na Ziemi pojawi się nowy człowiek – mądry, silny i wolny od lęku, zintegrowany z naturą. Z tego względu rytuały, które przez wiele pokoleń przekazywane były jedynie wtajemniczonym szamanom Q’ero, zostały udostępnione ludzkości, ponieważ należy w nie wtajemniczyć jak największą liczbę osób.

Osobą, która przyniosła je „światu zachodniemu” jest Alberto Villodo, lekarz i antropolog, który spędził ponad 25 lat z Indianami Q’ero.


Rytuały Munay-Ki posiadają moc transformacji i zmiany ludzkiego DNA, pomagają budować nowe świetliste ciało – zmieniając współczesnego człowieka z homo sapiens w homo luminous.


Rytuały podstawy: Rytuał pierwszy: Uzdrowicielki/Uzdrowiciela Łączy z linią świetlistych istot z przeszłości, uzdrowicieli pomagających w osobistej transformacji. Uruchamia uzdrowicielskie właściwości znajdujące się w dłoniach.

Rytuał drugi – Obręcze mocy Obejmuje pięć świetlistych obręczy otaczających ciało, chroniących i transformujących negatywną energię.

Rytuał trzeci – Harmonii Polega na przekazaniu do czakr siedmiu archetypów: węża, jaguara, kolibra i orła, Strażnika Dolnego świata (podświadomość), Strażnika środkowego świata (świadomość) i Strażnika Górnego świata (nadświadomość).

Rytuał czwarty – Widzącego/Widzącej Dzięki utworzonym „koronie światła” i „naszyjnikowi światła” łączy poznanie umysłem (trzecie oko) z poznaniem sercem. Budzi zdolność „wewnętrznego widzenia”. Wibracje Aniołów i Archaniołów

Rytuał piąty – Strażnika Dnia Łączy z linią starożytnych uzdrowicieli związanych z Matką Ziemią. Uzdrawia wewnętrzną kobiecość, pozwala wyjść poza strach i zachować spokój.

Rytuał szósty – Strażników Mądrości Łączy z linią uzdrowicieli z przeszłości i przyszłości. Uzdrawia wewnętrzną męskość. Pozwala wyjść poza czas.

Rytuał siódmy – Strażników Ziemi Łączy ze strażnikami naszej galaktyki, z gwiazdami i ze Słońcem. Uczy jak wyśnić świat.

Rytuał ósmy – Strażników Gwiazd Pomaga bezpiecznie przetrwać czas przemiany. Pomaga transformować ciało fizyczne w homo luminous.

Rytuał dziewiąty – Stwórcy/Stwórczyni Budzi światło Stworzyciela, pomaga stać się strażnikiem całego stworzenia.


Wymiana 854 PLN 


Włodzimierz Osiński

Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", gry na gongu i misach tybetańskich uczył się u Dona Conreaux, Podróżnik, znawca energetycznych sposobów uzdrawiania, badacz zjawisk paranormalnych.

Szamańskich rytuałów oraz techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła. Innymi jego szamańskimi nauczycielami byli Margit Bohdalek oraz peruwiański szaman Gerardo Pizarro. Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy. Prowadzi warsztaty szamańskie oraz zajęcia w Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.

ODKRYWAMY POPRZEDNIE WCIELENIA - praktyczne warsztaty uzdrawiania relacji reinkarnacyjnych i karmicznych.

13-14.01.2024 Zduńska Wola

KOD(W03) W programie warsztatów: - Wprowadzenie do warsztatów, - Przygotowanie do szamańskich sesji reinkarnacyjnych, (duchowe i energetyczne oczyszczenie), - Regresje transowe - 4 sesje odblokowujące energię z poprzednich wcieleń: - I - Najważniejsze wcielenie – poznamy wcielenie, które ma największy wpływ na nas w chwili obecnej i naszą drogę rozwoju, - II - Przysięgi i obietnice – wyzwolenie się od o inkarnacji, w której składaliśmy różne śluby: ascezy, celibatu, bezżeństwa, ubóstwa, posłuszeństwa, wierności, zemsty, a także przeklęcia miłosne od byłych partnerów. - III – Bliźniaczy Płomień – poszukiwanie "drugiej połowy jabłka" czyli partnera na całe życie, - IV – Ukochani zmarli – postaramy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ktoś bardzo nam bliski (także zwierzęta) odszedł, umarł wcześniej lub zginął w wypadku. Jaka to jest dla nas lekcja i czego nas uczy? - Czytanie poprzednich wcieleń (dla wszystkich chętnych)

Finałem warsztatów będzie: Szamański Reinkarnacyjny Krąg Uzdrawiania, podczas którego połączymy się ze wszystkimi swoimi poprzednimi wcieleniami, poznamy ich doświadczenia, wiedzę i mądrość, wyruszymy w wymiar bez czasu, przestrzeni i poczucia fizyczności. Uzdrowimy relacje pomiędzy naszymi inkarnacjami i uwolnimy się od karmicznych, reinkarnacyjnych i rodowych traum, wzorców oraz schematów przekazywanych z pokolenia na pokolenie w naszej rodzinie lub rodzie. Dodatkowymi elementami kursu będą rytuały uwalniające: Praca z przodkami, Rytuał Narodzin, Przecinanie pępowiny, Od Gniewu do Miłości, Rytuał Kochania Siebie. Praca w parach: miłość, akceptacja, uwalnianie emocji, błogostan i wewnętrzna cisza. Efekty i odczucia, jakie mogą się pojawić na zajęciach zależą jedynie od stopnia otwartości uczestników kursu. Wymiana 854 PLN

Dodatkowo w poniedziałek 15.01 będzie możliwośc wzięcia udziało w indywidualnych sesjach STUT

15 I 2024, (poniedziałek) od 12:00 - Sesje Indywidualne STUT - Szamańskiej Techniki Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców.

 

Wszystkie warsztaty rozpoczynają się w sobotę o 10:00 a kończą w niedzielę o 18:00

Wyżywienie uczestnicy organizują we własnym zakresie (możliwość wykupienia wegetariańskich lekkich posiłków).

Śpimy na wspólnej sali. Należy wziąć karimaty i śpiwory. Możliwość wykupienia pokoju w hoteliku nieopodal (za dodatkową opłatą).

Warunkiem zarezerwowania miejsca na któryś z warsztatów jest wpłacenie zaliczki w kwocie 254zł na konto:

Inspiracja OdDech Adam Łoniewski

13 1140 2004 0000 3702 8325 4627

tytułem Darowizna (KOD właściwy dla warsztatu).

i przesłanie informacji o rezerwacji na adres mailowy: inspiracjaoddech@gmail.com

Dziękuję. To usprawni logistykę.

Po otrzymaniu zaliczki przesyłam materiały dotyczące przygotowania się, dojazdu i warsztatów.


 

W następnych wiadomościach podzielę się informacjami o kolejnych warsztatach, które poprowadzą

Ela Gorzka - Kmieć

i Gniewomir Skrzysiński


 

W każdą środę zapraszamy na Wieczór Inspiracji czyli live, podczas którego będziemy mogli odbyć podróż przy bębnach, pomedytować, wymienić się informacjami, dopytać o cokolwiek tylko chcecie.

Pobyć i ogrzać się we wspólnym "polu", (nawet jeśli do Zduńskiej Woli macie daleko). Pierwsze spotkanie w środę 20.09 o 20:30 spotkania odbywać się będą na kanale YT Inspiracja OdDech


 

Ceremonie Kakao w Inspiracji.

W każdy wtorek od 18:00 czekamy na Was w Zduńskiej Woli przy ulicy Łaskiej 3 w Strefie Doświadczania i Kreacji Inspiracja OdDech z pysznym KAKAO. To czas naszego leczenia się, spotkania, wzięcia głębszego oddechu i budowania sojuszu z ciałem, oddechem, przodkami i wszystkim co jest.

Startujemy z przytupem 12.09 godzina 18:00

Na pierwszym spotkaniu gościć będziemy Grześka Korzeńca ze swoimi misami, okarynami i cudną energią.


 

Przyszedł czas na Ceremonię?

Jeśli interesuje Cebie temat intensywniejszej pracy z duchami roślin, poczytaj o naszej ofercie

Warsztatów Medycyny Źródeł. Myślę, że znajdziesz coś dla Siebie.


U progu nowego sezonu amanitowego, wszystkim życzymy

KOSZY PEŁNYCH MIŁOŚCI

Aho.

Comments


bottom of page