top of page

Na Nowy Rok - barani skokWitajcie pięknie pod koniec roku.


Co by nie powiedzieć był to rok niezwykły, (choć nie ukrywam, że dla Nas bardzo trudny). Wiele ciekawych, bolesnych lekcji. Parę potknięć. Życie przyspiesza i coraz mniej wybacza. 

Kończymy jednak ten rok szczęśliwi. Był to rok niezwykłych spotkań, projektów, sesji, ceremonii, wspólnych warsztatów. Rok przemian, odkryć i nowych wyzwań.

Rok, po którym czujemy się jako Inspiracja OdDech zapraszani do tego, żeby odważniej i mocniej pracować. Głównie oczywiście nad sobą, ale też w obrębie naszych projektów i marzeń.

Od stycznia dokonujemy paru niezbędnych zmian, które usprawnią logistykę, komunikację między Nami i mam nadzieję zaowocują nowymi propozycjami, wspólnego podróżowania i odkrywania życia.


Oto co dla Was przygotowaliśmy na najbliższe miesiące.


Sylwester Pod Czerwonym Grzybkiem 2023/2024


Organizujemy spotkanie Sylwestrowe. Rodzinno-plemienne. Nasze. Jedyne w swoim rodzaju.

W programie:

-Ceremonia dziękczynna kończąca rok 2023.

-Koncerty, DJ, obrzędy i wróżby słowiańskie, ciekawi goście, niezła muza, wspaniałe towarzycho. 

-No jednym słowem…będzie się działo. 

Impreza zadzieje się w Zduńskiej Woli, w siedzibie Inspiracji OdDech. Będzie ciepło, życzliwie, Amanitowo i magicznie.

Startujemy 31 grudnia o 18.00

Kończymy…jak skończymy;)

Jak to wszystko wygląda? Chcesz poznać szczegóły?

Napisz inspiracjaoddech@gmail.com  Zwrotnie prześlę Ci szczegółową informację o tym wydarzeniu. Ilość miejsc jest mocno ograniczona (max 50 osób).


 

Zapraszamy na  warsztatowe spotkania weekendowe związane z tradycją Szamańską, które rozpocząć mieliśmy już od września. 

Nie udało się, ale co się odwlecze to nie uciecze;).

Ideą naszą jest pokazywanie tej pięknej wielowymiarowej tradycji z różnych stron. 

Różnych jej odcieni i skarbów. Chcemy, aby warsztaty miały wymiar praktyczny i kompetencyjny. Do poprowadzenia weekendowych warsztatów zapraszamy nietuzinkowe osoby, które w tym temacie naprawdę “mają coś do powiedzenia” i do nauczenia…co ważne chętnie dzielą się wiedzą.Zaczynamy więc i zapraszamy na pierwsze warsztaty:

Termin: 13-14.01.2024

Prowadzący: Włodzimierz Osiński

Temat: ODKRYWAMY POPRZEDNIE WCIELENIA - praktyczne warsztaty uzdrawiania relacji reinkarnacyjnych i karmicznych.


- sobota 10:00 - 19:00 (z przerwą na lunch od 14:00 do 15:00)

- niedziela  10:00 - 18:00 (z przerwą na lunch od 14:00 do 15:00)

(obiad wegetariański w cenie warsztatów)Program warsztatów:


- Wprowadzenie do warsztatów,

- Przygotowanie do szamańskich sesji reinkarnacyjnych, (duchowe i energetyczne oczyszczenie),

- Regresje transowe - 4 sesje odblokowujące energię z poprzednich wcieleń:

- I - Najważniejsze wcielenie – poznamy wcielenie, które ma największy wpływ na nas w chwili obecnej i naszą drogę rozwoju,

- II - Przysięgi i obietnice – wyzwolenie się od o inkarnacji, w której składaliśmy różne śluby: ascezy, celibatu, bezżeństwa, ubóstwa, posłuszeństwa, wierności, zemsty, a także przeklęcia miłosne od byłych partnerów.

- III – Bliźniaczy Płomień – poszukiwanie "drugiej połowy jabłka" czyli partnera na całe życie,

- IV – Ukochani zmarli – postaramy się odpowiedzieć na pytanie, dlaczego ktoś bardzo nam bliski (także zwierzęta) odszedł, umarł wcześniej lub zginął w wypadku. Jaka to jest dla nas lekcja i czego nas uczy?

- Czytanie poprzednich wcieleń (dla wszystkich chętnych)

Finałem warsztatów będzie:


Szamański Reinkarnacyjny Krąg Uzdrawiania, podczas którego połączymy się ze wszystkimi swoimi poprzednimi wcieleniami, poznamy ich doświadczenia, wiedzę i mądrość, wyruszymy w wymiar bez czasu, przestrzeni i poczucia fizyczności. Uzdrowimy relacje pomiędzy naszymi inkarnacjami i uwolnimy się od karmicznych, reinkarnacyjnych i rodowych traum, wzorców oraz schematów przekazywanych z pokolenia na pokolenie w naszej rodzinie lub rodzie.


Dodatkowymi elementami warsztatów będą rytuały uwalniające: Praca z przodkami, Rytuał Narodzin, Przecinanie pępowiny, Od Gniewu do Miłości, Rytuał Kochania Siebie.Włodzimierz Osiński

Kulturoznawca, absolwent Uniwersytetu Łódzkiego i PWSFTviT w Łodzi, dziennikarz prasowy, radiowy i telewizyjny, stały współpracownik miesięcznika "Czwarty Wymiar", uczeń Dona Conreaux gry na gongu i misach tybetańskich, podróżnik, znawca psychologii alternatywnej, badacz zjawisk paranormalnych.  Szamańskich rytuałów oraz techniki STUT uczył się od syberyjskiego szamana śpiewającego Josafa – Białego Sokoła. Innymi jego szamańskimi nauczycielami byli Margit Bohdalek oraz peruwiański szaman Gerardo Pizarro.

Ukończył kursy uzdrawiania duchowego, egzorcyzmów, pracy z Matrycą Krystaliczną, szamańskich oczyszczeń oraz wiele innych. Jest nauczycielem Vedic Art oraz czytającym w Kronikach Akaszy.

Prowadzi warsztaty szamańskie oraz zajęcia w Kamiennych Kręgach i Miejscach Mocy.


Cena: 854zł 

(do ceny doliczyć trzeba noclegi 50zł/os/doba) pokoje 2-3 osobowe.


Rezerwacji dokonujemy wpłacając 254zł na konto

Inspiracja OdDech Adam Łoniewski

13 1140 2004 0000 3702 8325 4627

tytułem Warsztaty STUT


W poniedziałek 15.01 jest możliwość wykupienia Sesji Indywidualnych z  Włodzimierzem Osińskim.

Sesje Indywidualne STUT - (Szamańskiej Techniki Uwalniania Traum i Negatywnych Wzorców) od godz 11:00 w opcjach sesja 50min - 200zł, sesja 80min 300zł


 Warsztaty Medycyny Źródeł “Soma Sound Healing Ceremony”.


Soma Sound Healing Ceremony to zupełnie nowy wymiar Ceremonii Somy.


Spotkanie z medycyną grzybową i leczniczym potencjałem dźwięku w nowym wymiarze.


Współprowadzącymi Ceremonie są: Michael Jones, Marzena Lamch-Łoniewska, Bożena Belcarz, Roman Głowacki, Grzegorz Korzeniec, Karol Wilkoszewski (na każdej ceremonii współprowadzącymi są inni goście).


Podczas tej “niezwykłej nocy” oprócz duchów roślin i grzybów, uzdrawiać Nas będą grzechotki, bębny, śpiew alikwotowy, pieśni duchowe z różnych rejonów świata, digeridu, ravanhata, misy tybetańskie i kryształowe, duduk, Hang Drum, gongi i inne niezwykłe instrumenty.
Soma  prowadzić nas będzie w stronę głębokiego oczyszczającego doświadczenia, rozbijając stare schematy, struktury i ograniczenia.

Podczas tej nocy pracujemy z czterema żywiołami i czterema aspektami naszej egzystencji (ciało, strefa mentalno-emocjonalna, dusza, duch), wchodząc w proces leczniczy na poziomie komórkowym, emocjonalnym i mentalnym. 

Każde spotkanie rozpoczyna się o 18:00 a kończy o 12:00 następnego dnia

max 12 osób

Sugerowana kwota darowizny na rzecz Fundacji Inspiracja OdDech 800PLN

(osoby, które były już u Nas na jakiejś ceremonii 700PLN)TERMINY CEREMONIIStyczeń


5-6.01 Soma Sound Healing Ceremony  (KOD12)

6-7.01 Soma Sound Healing Ceremony (KOD13)

19-20.01 Soma Sound Healing Ceremony (KOD14)

20-21.01 Soma Sound Healing Ceremony (KOD15)

(Wszystkie ceremonie w Zduńskiej Woli)26.01  Ceremonia Somy w Jurcie mongolskiej (KOD23)


Ceremonia w pięknym, ciepłym, mega klimatycznym miejscu.

DĘBOGÓRA (okolice Poznania) 600PLN

Uwaga ceremonie KOD14 i KOD15 widoczne były do niedawna jako Ceremonie Somy  i proponowana kwota darowizny była niższa (600PLN). Jednak ze względu na konieczność odwołania październikowych Sound Healing, musimy wszystkie styczniowe spotkania zrobić w nowym formacie. Osoby które zapisały się na te ceremonie przed 11.12.2023 nie muszą dopłacać różnicy w cenie. Dostaną po prostu trochę więcej;)Luty

16-17.02 Soma Sound Healing Ceremony  (KOD16)

17-18.02 Soma Sound Healing Ceremony (KOD17)

23-24.02 Ceremonia Somy (KOD18) (klasyczna Ceremonia Somy 600PLN)

(Wszystkie ceremonie w Zduńskiej Woli)


Marzec

15-16.03 Soma Sound Healing Ceremony (KOD019)

16-17.03 Soma Sound Healing Ceremony (KOD020)

22-23.03 Ceremonia Somy (KOD21)

23-24.03 Ceremonia Somy (KOD22)


Uwaga. Ceremonie są wydarzeniem duchowym. Sugerowane kwoty są tylko propozycją darowizny przekazywanej na rzecz rozwoju Wioski Doświadczania i Kreacji Shantaram, która powstaje w Stefanowie, oraz na rzecz pokrycia kosztów organizacji naszego spotkania. Nie jest to cena w prawnym tego słowa znaczeniu, nie sprzedajemy żadnych usług, ani towarów. 

Jeśli chcesz przyjechać, a nie stać Cię na przekazanie darowizny-napisz. Znajdziemy wspólnie rozwiązanie.

Warunkiem zarezerwowania miejsca jest wpłacenie zaliczki 200 zł na konto.

Inspiracja OdDech Adam Łoniewski

13 1140 2004 0000 3702 8325 4627

tytułem Darowizna (KOD).

i przesłanie informacji o rezerwacji na adres mailowy: inspiracjaoddech@gmail.com

Dziękuję. To usprawni logistykę.

Po otrzymaniu zaliczki przesyłam materiały dotyczące przygotowania się, dojazdu i szczegółów dotyczących warsztatów. Zaliczka jest zwracana w przypadku rezygnacji do 3 dni przed ceremonią, w innym przypadku może być przeniesiona na inne wydarzenie.


 

W każdą środę o 20:30 (praktyka pokazuje, że nie w każdą, ale postanowieniem noworocznym chcę, aby były to spotkania cykliczne, zapraszam Was do wspólnego kręgu na YT. 

Krąg Inspiracji - w tym tygodniu temat 7 praw hermetycznych.


 

21.12.2023 rozpoczynamy 5 moduł

Szamańskiej Podróży.

Szamańska Podróż to wspólna 12 tygodniowa przygoda. Podróżujemy we wspólnym polu. Wspierając się i ucząc techniki podróży szamańskiej przy bębnie.

Od 21.12.2023 przez 12 tygodni, co czwartek będziesz dostawać kolejne materiały.

Raz w tygodniu "szamańską podróż", czyli nagranie w formacie mp3 i film wprowadzający w kolejną część podróży po "szamańskim kole medycyny".

 

Można tę podróż zintegrować z Amanitowym Microdosingiem, ale nie jest to warunek. Możesz wejść w tę przygodę i podróżować korzystając tylko i wyłącznie z nagrań i pola, które będę dla Ciebie trzymał w tym czasie.

Podróżować będziemy po szamańskim kole medycyny, lecząc kolejne nasze aspekty, relacje odzyskując zagubione fragmenty duszy i przypominając sobie o swojej podstawowej tożsamości. Tożsamości Dzieci Bożych.

Wejście w "koło medycyny" i praca we wspólnym polu, nasili w tobie procesy ozdrowieńcze, detoksykacyjne, przywracając rozumienie i komunikację "ze wszystkim co jest".

Proponowana wymiana 349 zł


 Wioska Doświadczania i Kreacji Shantaram.

Już od 3 stycznia rozpoczynamy sprzedaż wejściówek i pakietów na Shantaram.

Wioska Doświadczania i Kreacji rozkłada się w tym roku w dniach 10-14.07.2024

w Stefanowie koło Spały.

Chcesz zobaczyć jak było w tym roku?


ZAPRASZAM.

Życząc samych cudowności i mądrości. Do zobaczenia na szlaku.

Aho.


Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page