top of page

Poszukiwacze SOMY. Witajcie w 2023


Tworzymy społeczność SOMY, a SOMA to nie tylko napój wspominany w ponad 200 hymnach na kartach Rig Wed, którego głównym składnikiem wg wszystkich znaków na niebie i ziemi była Amanita Muscaria, ale także bóstwo lunarne. SOMA to szczególne zapatrzenie się w tak ważną dla szamanizmu, Świętą Kobiecość, którą uznajemy za prymarną siłę, budującą Nasz świat, będącą w ciągłym tańcu i dialogu ze Świętą Męskością.


SOMA to także pewien specyficzny stan umysłu, który rodzi się w Nas pod wpływem nagromadzenia osobistej mocy, zwanej Manasem. Więc kiedy stajemy się poszukiwaczami SOMY, stajemy się badaczami, próbującymi odnaleźć specjalną relację z Naszą Matką - Gają, ale też tym co w nas Męskie i Ojcowskie - z Naszym Umysłem, którego nigdy nie deprecjonujemy. Chcemy, aby był umysłem kreatywnym, otwartym, ciekawym i chętnym do działania. Umysłem opiekuńczym, chroniącym i dającym duszy możliwość kreacji, doświadczania i wzrostu.


Zamknęliśmy 2022 pamiętając i wspominając, jak wspaniały był to rok. Rok rodzenia się Naszej świadomości, odkrywania zakrytego, zaprzyjaźniania się z wielkim sojusznikiem i opiekunem ludzi - Muchomorem Czerwonym. Rok odważnych projektów i nieustannego wychodzenia ze strefy komfortu.


Po raz pierwszy odbyło się Shantaram. Właściwie po raz drugi, ale po raz pierwszy w formule i według modelu, o którym od dwóch lat marzyliśmy. W końcu mogliśmy skorzystać z zakupionych przez Nas Tipi i infrastruktury, w którą od dwóch lat inwestowaliśmy. Na pięć dni spotkaliśmy się w gronie przyjaciół, patronów, artystów, poszukiwaczy i wszystkich tych, których przygnała do Stefanowa obietnica znalezienia czegoś więcej, niż tylko " fajnego spędzenia czasu". Mogliśmy popatrzeć sobie w oczy mówiąc -Widzę Cię.


Myślę, że każdy z Nas wyjechał z dłońmi pełnymi inspiracji i pomysłów. Każdy wyjechał bogatszy i pełniejszy, każdy z poczuciem, że jego życie zagnieżdża się w czymś większym i poważniejszym, niż wiecznie wskazujące na siebie EGO. Z czymś, co dawniej zwane było świadomością plemienia, wspólnoty, czy duchowej rodziny. Będziemy te spotkania kontynuować. Bez demagogii, w wielkiej wolności i poszanowaniu tego, że każdy z Nas jest inny. Ma swój czas wzrostu i kwitnięcia.

Najpierw popatrzcie jak było w 2022.


A potem popatrzcie w kalendarz i pomyślcie. czy nie spędzić tych pięciu lipcowych dni z Inspiracją OdDech . W tym roku spotykamy się w dniach 12-16.07.2023. Już otworzyliśmy zapisy i do końca stycznia będzie można kupić Karnety Zaufania w niezwykle atrakcyjnych cenach. Takich "dla przyjaciół". Chcesz dowiedzieć się więcej zajrzyj tutaj


Nieustannie próbujemy docierać w różne miejsca z Naszą ofertą Ceremonialną. Unikatową i jedyną w swoim rodzaju. Ceremonie te nazywamy Ceremoniami SOMY. Możesz zapoznać się z Naszą wiosenną ofertą tutaj, lub poczytać trochę więcej o tych Ceremoniach tutaj .


Możesz też Nas zaprosić, jeśli tylko masz miejsce i grupę paru zaufanych osób, które chciały by w ten sposób wspomóc swój rozwój, korzystając ze znanych człowiekowi od blisko 40 000 lat, szamańskich, przyjaznych naszej duszy narzędzi.


Jeździmy (jeździmy w sensie Ja i Marzenka;) z wykładami, prelekcjami, warsztatami, oraz organizujemy sesje indywidualne z medycyną grzybową u Nas w Sędziejowicach. Wszystkie takie spotkania umawiamy indywidualnie i najlepiej komunikować się z Nami mailowo inspiracjaoddech@gmail.com


Jeśli chcesz się z Nami rozwijać i wejść odważnie w strukturę zwaną Szamańskim Kołem Medycyny. Przygotowaliśmy drugą edycję naszej Podróży po Szamańskim Kole Medycyny. Pracujemy w polu, grupowo i startujemy już 06.01.2023 ( zapisywać się można do 13.01), więcej o tych podróżach przeczytasz tutaj


Otwieramy rok 2023 mocnym TAK, które mówimy wszystkiemu co dobre, mądre, utkane ze światła i roztropności. Mocnym postanowieniem, aby wciąż rozpoznawać i integrować Naszą ciemność. Z wielką wiarą, że będzie to ważny, piękny rok.


Trzymamy dla Was Pole pełne najlepszych intencji. Pole wspomagające wszystkie Wasze procesy i życiowe zmagania. Bądźmy razem w 2023. Bądźmy w dobrej łączności, budując w Sobie i wokół Siebie - Boży Pokój. Wybierając lot, skrzydło skrzydło z Wielkim Duchem.


Na koniec przesyłam Wam przekaz płynący do Nas, od starszyzny Indian Hopi. Mimo, że pochodzący z 2009 roku, wciąż niezwykle aktualny. Niech staje się waszą mantrą i mottem w 2023 roku.


Mówiliśmy ludziom, że to jest Jedenasta Godzina.

Teraz wracamy, aby powiedzieć, że to jest Ta Godzina.

To są rzeczy, które trzeba rozważyć:

Gdzie mieszkasz?

Co robisz?

Jakie są Twoje relacje?

Czy jesteście we właściwym związku?

Gdzie jest Twoja woda?

Czy masz swój ogród?.


Teraz jest czas, aby mówić Prawdę.

Stwórzcie swoją społeczność.

Bądźcie dobrzy dla siebie nawzajem.

Nie poszukujcie liderów na zewnątrz siebie.

Ten czas. Czas Koyanisquatsi. Czas wielkich przemian.

To może być dobry czas!


Rzeka płynie teraz bardzo szybko.

Jest tak potężna i bystra, że będą tacy, którzy się przestraszą.

Oni będą trzymali się brzegu.

Będą mieli wrażenie, że są rozdzierani i będą bardzo cierpieć.

Lecz ty już wiesz, że rzeka płynie do swojego przeznaczenia.

I co ma się zdarzyć. Musi się zdarzyć.


Starszyzna mówi, że mamy puścić się brzegu, i płynąc z nurtem rzeki.

Miejcie oczy otwarte i głowy ponad wodą.

Zobaczcie kto kto naprawdę jest z Wami.

Celebrujcie i cieszcie się każdym dniem.

W tym czasie nie traktujcie niczego nazbyt personalnie, a tym bardziej Siebie!

Kiedy tak robimy, nasz duchowy rozwój i podróż zatrzymują się.


Czas samotnego wilka skończył się.

Zbierzcie się!

Wyrzućcie słowo „zmaganie” ze swojego zachowania i słownika.

Wszystko co teraz robimy musi być robione w święty sposób i z celebracją.


Jesteśmy tymi, na których czekaliśmy.


Starszyzna, Oraibi, Arizona, Naród Indian Hopi 2009


Aho Bracia i Siostry.744 wyświetlenia0 komentarzy

Comentarios


bottom of page