top of page

Czas wielkiego powrotu.


Żyjemy w dziwnych czasach. Tej tezy nie trzeba chyba w żaden szczególny sposób udowadniać. Upadają kolejne autorytety. Kompromitują się religijne systemy. Spada zaufanie do skorumpowanych rządów i coraz trudniej nam odróżnić prawdę od fałszu.


“Nadchodzi czas wielkiego powrotu. Powrotu do odczuwania prawd słyszenia ważnych słów”


Zapraszam więc Was do podróży. Nie w stronę kolejnych systemów, sposobów i skomplikowanych, tworzonych na kolanie rozwiązań intelektualno-psychologicznych. Podróży w stronę serca. W stronę przypomnienia sobie o swojej własnej mocy i powinności.

Rezerwuarem takiej wiedzy. Wiedzy, która gromadzona była przez tysiące lat. Wiedzy, która rodziła się z wnikliwej obserwacji i miłości do życia jest Szamanizm.

Zapraszam więc Was do odkrycia i przypomnienia sobie podstaw tej wiedzy, aby skuteczniej i

mądrzej żyć.


Szamanizm to nie metoda, która powstała jako doraźna odpowiedź na bolączki dzisiejszego świata. To nie system kontroli i ssania energii, ubrany w kolorowe fatałaszki.

Szamanizm to potężne, ale proste metody rozpoznawania różnego rodzaju związków i relacji które łączą nas z naszym Polem Serca i Wszystkim Co Jest.

Szamanizm to zwrócenie oczu w stronę pierwotnej duchowości i pierwotnej psychologii o tyle bezpiecznej, że zaszytej w każdym z Nas.

Szamanizm to umiejętność wykorzystania wszystkich sił przyrody, naszych wewnętrznych mocy i współpraca z nimi.


Szamanizm to wejście w relację z naszymi przodkami, ciałem śniącym, naszą dolą, historią, duszą i wszystkim tym, co nas tworzy, aby bez oporu z życzliwością i miłością opowiadać swoją legendę.

Szamanizm to sztuka współpracy i współdziałania w ramach Pól Intencjonalnych, rodziny, plemienia i narodu.

Szamanizm to szkoła szacunku do wszystkiego co żyje i wspieranie życia wszędzie wokół Nas.

Zapraszam Was do wzięcia udziału w webinarze na platformie kolory.org "Kodowanie światłem -praktyka szamańska w życiu codziennym.

Podczas webinaru nauczymy się, jak stosując te prastare, proste techniki, podnieść jakość swojego życia. Wpuścić światło, zintegrować ciemność i żyć wykorzystując pełnię swojego potencjału.

Większość praktyk szamańskich przeniknęło do współczesnej psychologii i nauczane jest w ramach Psychologii Procesu, której podstawowe założenia spisał i których naucza Arnold Mindell.


Będziemy też do psychologii procesu sięgać, a podczas webinaru opowiem wam jak natychmiastowo wprowadzić podstawowe jej założenia w życie, dzięki czemu podniesiemy naszą decyzyjność i nauczymy się budować połączenie pomiędzy sercem a umysłem, wchodząc w przestrzeń Lila – cudownej starożytnej gry zwanej Życiem. Życiem świadomym.

Jedną z metod podnoszenia jakości życia, o której Wam opowiem będzie Munay Ki starożytna technika pracy z własnym ciałem świetlistym, zwana również Kodowaniem Światłem opracowana przez neurologa, etnografa i szamana dr Alberto Villoldo. O Kodowaniu światłem więcej przeczytasz tutaj

Jesteśmy w samym środku Świąt Wielkanocnych. I pragnę, wykorzystując ten kanał, złożyć Wam wszystkim życzenia Miłości, która jak wielka fala wypełni i uzdrowi każdą szczelinę lęku. Światła, które rozproszy każdą ciemność.


Zapraszam Ciebie do obejrzenia krótkiego rozważania świątecznego, o roli i znaczeniu “kobiecej energii” w symbolice Świąt Wielkanocnych.
Rozwijając swoje kompetencje duchowe nie wolno nam zapomnieć, że tworzymy także nieustannie środowisko życia zwane społeczeństwem. Jeśli chcesz posłuchać o tym jak widzę dzisiejszy świat i czym dzisiaj jest Walka o wolność, obejrzyj pierwszy z moich filmów w nowej serii Leśne szuranie.Światło zwyciężyło. Pamiętaj. Nic już nie powstrzyma wielkiego procesu przemiany i stawania się Homo Luminous - Ludźmi Światła. Możemy jednak ten proces wspomóc, ucząc się współpracować ze światłem, odkrywając swoją prawdziwą naturę, o czym chciałbym ci opowiedzieć podczas naszego wtorkowego spotkania.

Zapraszam. Zapisz się już dziś. Wtorek 19.04 godzina 20.00 Kodowanie światłem czyli praktyka szamańska w życiu codziennym.

397 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page